«Волинський спадок» глибоко продуманий та цікаво спланований

Андрій Єрко, директор КЗ «Міський центр туризму, спорту і краєзнавства учнівської молоді Луцької міської ради»:

Історико-культурний екомаршрут «Волинський спадок» глибоко продуманий та цікаво спланований. Він поєднує в собі історичні, культурні та природні туристичні об’єкти.

Ознакування маршруту за міжнародними стандартами є вагомим внеском в розвиток туристичної інфраструктури регіону подорожі. Разом з тим значно полегшує орієнтування туристів на місцевості.

Протяжність близько 150 кілометрів дає можливість використовувати маршрут для пішохідних спортивних туристичних походів до І категорії складності включно та велосипедних спортивних туристичних походів до 3 ступеня складності включно.

Однозначно маршрут має великий туристичний потенціал. І це завдяки вдало підібраному району подорожі, ознакуванню маршруту за міжнародними стандартами, значною протяжністю та можливістю проходити маршрут сегментально.

Без сумніву, екомаршрут дасть поштовх розвитку активних видів туризму територіальним громадам, якими він пролягає. Зможе залучити більше туристів до занять активним туризмом та одночасно розкрити туристичний потенціал регіону подорожі.

Локації маршруту

Більше новин

Меню