150 км неймовірних знахідок «Волинського спадку»

Мальовничі краєвиди, архітектурні споруди, овіяні легендами та розповіді про історичні факти – все це чекає туристів, які оберуть маршрут «Волинський спадок».

Шлях простягається на відстань 150 кілометрів. Поєднує 40 об’єктів історико-культурного та природно-заповідного фонду. Це надбання – Великої Волині: сучасних Волинської та Рівненської областей.

Складається маршрут з історичних та природних об’єктів.

Можна побачити архітектурні та археологічні пам’ятки національного та місцевого значення, цікаві локації спільного історико-культурного надбання Волині.

Серед природних: національний парк Цуманська пуща, заказники, заповідні урочища, які утворюють цілісну мережу унікального біорізноманіття волинсько-поліського регіону та потребують захисту держави та місцевих громад.

Кожен відрізок позначений туристичною маркою, що відповідає міжнародним стандартам. Допомагають слідувати шляхом вказівники. А у історичних містечках встановлені інформаційні стенди з qr-кодами сайту, де можна завантажити карту.

Підходить для автомобільної подорожі, веломандрівки та пішого походу.

Прем’єра проекту відбулася влітку у кожному містечку за участі представників місцевих громад. На туристів чекала екскурсія визначними місцями.

Локації маршруту

Більше новин

Меню