Таня Троянь: Волинь – цікава для туристів

Відома мандрівниця з Рівного Таня Троянь прокоментувала створення історико-культурного екомаршруту «Волинський спадок».

Щоразу повертаючись з подорожей далеких і не дуже я намагаюся використовувати кожну можливість проїхатися на велосипеді рідними стежками. У нас справді є дуже багато вартих уваги локацій і прекрасна природа, чепурні села і найкрасивіші поля. А щоразу активна реакція на такі поїздки серед моїх підписників – лиш доказ, що Волинь цікава туристично.

Я з радістю проїду цей маршрут на велосипеді! Багато локацій мені вже добре знайомі, деякі були лиш поки в планах, тому дуже круто, що всі вони тепер будуть об’єднані в одну туристичну стежку.

Готовий офіційний маршрут, який ще й має ідею, однозначно збільшить коло людей, які зможуть подорожувати цією місцевістю. Адже не кожен вміє самостійно планувати і банально може не здогадуватися про існування деяких локацій.

А можливість слідувати за маркуванням, дозволить більше насолоджуватися процесом, коли не потрібно постійно підглядати в навігатор, особливо коли їдеш на швидкості на велосипеді.

Локальна туристична культура в нас тільки розвивається, та за гарного привернення уваги до «Волинського спадку», планування місць для ночівель на маршруті та створення путівника, думаю багато туристів захоче і зможе подолати весь маршрут.

А хтось буде проходити його фрагментами – та це теж хороший варіант для тих, хто не має вдосталь часу і хто отримує перші туристичні досвіди. Довгі маршрути у світі також часто проходяться туристами частково, але це не відміняє їхньої важливості.

Таня Троянь – засновниця та керівниця туристичного клубу TroyanTrekking. Бренд-амбасадор Salewa в Україні та James Cook. А також вона веде блог про закордонні подорожі, хребти і вершини Карпат на сайті Gorgany.com.

Локації маршруту

Більше новин

Меню